معاون استاندار بوشهر: پروژه‌های عمرانی دیلم 47 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

معاون استاندار بوشهر:
پروژه‌های عمرانی دیلم 47 درصد پیشرفت فیزیکی دارد

خبرگزاری فارس: معاون امور عمرانی ستاندار بوشهر گفت: پیشرفت فیزیکی طرح‌های عمرانی دیلم در سال جاری 47 درصد است.


به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مسعود نصوری ظهر امروز در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دیلم اظهار داشت: این میزان پیشرفت مطلوب نیست و مسئولان اجرایی طرح‌ها باید تلاش کنند تا زمان از دست رفته جبران شود.
وی افزود: کل اعتبارات مصوب شهرستان دیلم در سال جاری از محل اعتبارات مازاد درآمد، تملک دارایی، نفت و بنیاد مسکن 92 میلیارد ریال بوده است.
نصوری تاکید کرد: با هماهنگی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی باید کار به گونه‌ای پیش برود که مردم در دهه فجر امسال شاهد بهره‌برداری از طرح‌های متعدد باشند و لذت استفاده از این طرح‌ها در توسعه و آبادانی شهرستان برای مردم ملموس شود.
معاون استاندار بوشهر گفت: بیشترین اعتبار اختصاص یافته به شهرستان دیلم در فصل احداث مسکن، عمران شهری و روستایی، توسعه فاضلاب و حمل و نقل بود.
فرماندار دیلم نیز با بیان اینکه جدیت و تلاش دولت نهم و دهم در عمران و آبادانی مناطق کمتر توسعه یافته قابل تقدیر است، گفت: رشد و توسعه همه‌جانبه کشور در تمام امور سخت افزاری و نرم افزاری زمینه استحکام قدرت و توان کشور و نظام را برای مقابله با مشکلات به‌ویژه خنثی کردن توطئه‌های خارجی فراهم می‌کند.
عبدالله ستارپناهی افزود: نظارت مستمر بر طرح‌های عمرانی از ویژگی‌های خوب مسئولان در این دو دولت است و بازرسی و نظارت بر عملکرد ادارات موجب پیشگیری از اتلاف زمان و هزینه‌ها و سرمایه‌ها می‌شود که زمینه افزایش امید و اعتماد عمومی را بین اقشار مختلف مردم به‌وجود می‌آورد.
حسین وردیانی مدیرکل تربیت بدنی استان بوشهر نیز در این جلسه با تاکید بر ضرورت توجه به جوانان گفت: در این راستا توسعه فضاهای ورزشی در دستور کار است و احداث چهار سالن ورزشی چند منظوره، آغاز به‌کار مجموعه ورزشی روستای عامری، احداث زمین چمن مصنوعی دیلم و بهره برداری از مجموعه ورزشی شهر امام حسن(ع) در دولت نهم انجام شده است.
انتهای پیام/ن20.

/ 0 نظر / 35 بازدید